2. aprill: Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kutsub osalema ja kaasa mõtlema võrdse palga päeva hommikukohvil

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kutsub osalema ja kaasa mõtlema võrdse palga päeva hommikukohvil.

Kuupäev: 2.04.2018

Kellaaeg: 10.00–11.00 (kogunemine 9.30)

Toimumiskoht: Restoran R14 (Rotermanni 14, Tallinn)

Viimaste andmete järgi on Eestis naiste ja meeste palgalõhe 25,3 protsenti. Aastatega on küll palgalõhe tasapisi vähenenud, kuid jätkuvalt on Eesti Euroopa Liidus suurima soolise palgalõhega riik.

Sel aastal pöörab EENA tööandjate kui võtmeisikute tähelepanu palkade määramisele. Mitmed rahvusvahelised suurfirmad on viimasel ajal uhkusega teatanud, et nad on palgalõhe oma ettevõtetes seljatanud. Võrdset palka nähakse konkurentsieelisena. EENA ootab põnevusega, milline ettevõte on Eestis esimene, kes teatab, et maksab oma töötajatele võrdset palka.

Hommikukohvi arutelu juhib ajakirjanik Marian Võsumets. Kaasa arutlevad Pindi Kinnisvara omanik ja ettevõtja Kalev Roosiväli, Coca-Cola Balti Jookide AS Baltikumi avalike suhete ja kommunikatsiooni juht Nele Normak, tarkvaraettevõtte Nevercode tegevjuht Triin Kask ning CV-Online arendusjuht Heikko Gross.

Ootame kaasa mõtlema!

 

Registreerimine ja lisainfo:

Martiina Made

martiina.made@gmail.com

 

Võrdse palga päeva, 2. aprilli õhtul toimuvad kell 17.00–19.00 Tallinnas Solarise keskuses ja Lasnamäe Centrumis, Pärnus Port Artur 2-s ning Võrus Kagu keskuses teavitusüritused, mis juhivad tähelepanu nais- ja meestöötajate võrdse ja võrdväärse töö võrdsele tasustamisele.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon

www.bpw-estonia.ee

 

Vaata ka:


 Otseülekande salvestus