ENUT-i raamatukogus on üle 9000 teaviku nais-, mees- ja soouuringute vallast ning väga erinevatel teemadel – humanitaar- ja sotsiaalteadustest tehnoloogia ja meditsiinini.

Mis laadi kirjandust meil on?

Raamatukogus leiduva kirjanduse teemade (märksõnade) loetelu.

Asukoht

Narva mnt 25-510
(Tallinna Ülikooli "Terra" maja 5. korrus)
10120 Tallinn
Asukoht kaardil

Telefon: (+372) 640 9173
E-post: enut@enut.ee

E, K, N 12-16 | T 12-18 | R 12-14

Lugejaks registreerimine

Raamatukogu lugejaks saab registreerida raamatukogus kohapeal. Registreerimiseks on vajalik pildiga isikut tõendav dokument (nt ID-kaart, pass, juhiluba vms).

 

WebRIKS iseteenindus

WebRIKS veebikeskkonda sisse logides on võimalik ka vaadata oma laenutusi, pikendada tagastustähtaegu jms. Esmakordsel kasutamisel küsige sisse logimiseks vajalikku kasutajanime ja parooli kirjutades enut@enut.ee. Kasutaja loomiseks peab olema ENUT raamatukogu lugeja.

 

Otsing

Meie kogus leiduvaid teavikuid saab otsida RIKS e-kataloogist, samuti ESTER e-kataloogist (NB! E-kataloog ESTER ei kajasta teavikute saadavuse hetkeseisu).

E-kataloogid võimaldavad otsida teavikuid autori, pealkirja, ilmumiskoha, kirjastuse, ilmumisaasta, keele, ISBN-koodi, märksõnade jm järgi, sh teostada ka väga täpseid otsinguid.

Otsi RIKS e-kataloogist:

Laenutamine

Teavikuid laenutatakse üldjuhul 14 või 30 päevaks (olenevalt nõudlusest), erandjuhtudel (nt õppe- või teadustööks vms) kokkuleppel ka pikemaks perioodiks.

 

Laenutustähtaja pikendamine

Laenutustähtaega saab pikendada:

📗 WebRIKS veebikeskkonnas (vajalik kasutajatunnus. Kasutajatunnuse saamiseks kirjuta soovist enut@enut.ee)

📗 e-posti teel enut@enut.ee

📗 telefoni teel (+372) 640 9173

📗 raamatukogus kohapeal (Narva mnt 25-510)

 

Reserveerimine

Teavikuid, mis on parasjagu välja laenutatud, on võimalik reserveerida. Sel juhul lisatakse teid laenutusjärjekorda ning anname teile teada, kui teavik on raamatukogusse saabunud.

 

Tellimissoovitused

Kui arvate, et meie raamatukogus võiks olla mõni teavik, mida meil veel ei ole, siis saatke meile tellimissoovitus e-postile enut@enut.ee.