Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus
Registrikood: 80005690

Narva mnt 25-510, 10120 Tallinn ("Terra maja", 5. korrus)

Telefon 640 9173
Üldine e-post: enut@enut.ee

Lahtiolekuajad

E, K, N 12-16
T 12-18
R 12-14
NB! Oleme SULETUD 1. juulist kuni 20. augustini 2019.

Juhatus

Reet Laja

MTÜ Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus esinaine, projektijuht
reet@enut.ee

Ilvi Jõe-Cannon

projektijuht
ilvi@enut.ee

Mirjam Hinrikus

Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, teadur
Isikukirje Eesti Teadusinfosüsteemis ETIS
mirjam.hinrikus@gmail.com

Voldemar Kolga

Isikukirje Eesti Teadusinfosüsteemis ETIS
voldemar.kolga@gmail.com

Raili Marling

Tartu Ülikool, õppejõud
Isikukirje Eesti Teadusinfosüsteemis ETIS
raili.marling@ut.ee

Merle Pajus

projektijuht
merle@enut.ee

Maarika Pukspuu

juhatuse liige

Teised töötajad ja vabatahtlikud

Raina Vürmer – infotöötaja | enut@enut.ee

Els Heile – projektijuht | els@enut.ee
Krista Reinhold – projektijuht
Marion Ründal – projektijuht