Toetuskontsert “Sõbralik Eesti” 6. septembril Tallinnas Vabaduse väljakul

Sel pühapäeval, 6. septembril toimmub Tallinna Vabaduse väljakul tasuta kontsert “Sõbralik Eesti”! Sündmus toetab laiemat algatust muuta nähtavaks tolerantne ja avatud osa eestlastest.

Kontserdil esinevad Birgit, Bombillaz, Cantilena, Estonian Voices, Euroopa Kultuuripealinnaa Segakoor, Getter Jaani, Ivo Linna, Jüri Pootsmann, Lenna, Mari Kalkun, Marten Kuningas, PX Band, Rolf, Siiri Sisask, Sofia Rubina ja Jason Hunter, Wilhelm ning Würffel. Nimekiri täieneb kodulehel.

Muusika vahele jagavad oma mõtteid sõbralikust Eestist mitmed tuntud inimesed. Lisaks kontserdist osasaamisele saab Harjumäel pidada piknikku – esindatud on hulk rahvuskööke.

Vabaduse väljaku sündmust korraldab sõltumatu kodanikualgatus Sõbralik Eesti, mis ühendab inimesi, kes soovivad hoida meie riiki salliva, abivalmi ja avatuna.

Algatus soovib süstida oma mõttekaaslastesse julgust ja energiat, et avalikus mõtteruumis ja meediakajastustes vohav vihakõne asenduks sõbralikuma ja tolerantsema tooniga. Tegutsetakse selle nimel, et Sõbralik Eesti ei jääks ühekordseks algatuseks, vaid tõukaks liikuma laiemad muutused ühiskonnas.

Ka Arengukoostöö Ümarlaud on kontserdil sõbralikumale Eestile toetust avaldamas. Tule Sinagi, kui toetad arvamuste paljusust sõbralikul ja tolerantsel moel!

Rohkem infot leiad kontserdi koduleheküljelt või Facebookist!