Parem tulevik Valgevene Bresti ja Bresti oblasti naistele arendades nende ettevõtlusoskusi koolituste, edutiimide loomise, mentorluse ja uute võrgustike abil (2021)

Projekti eesmärk

Projekti eesmärk on naisettevõtluse toetamine Valgevenes, Brestis ja Bresti oblastis, arvestades ka Valgevenet tabanud koroonaviiruse majanduslike ja tööturu raskustega, millel on suur surve just naistele ja peredele. Eesmärgi saavutamiseks korraldatakse sihtriigis naistele uute oskuste ja karjääri ning ettevõtluse alustamiseks vajalikke koolitusi, praktiliste oskuste omandamiseks viiakse läbi seminare ja töötubasid ning pannakse alus ettevõtjate kontaktvõrgustikule, kasutades ära eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus pikaajalisi mentorlusprogrammide kogemusi.
Omandatud oskusi ja projekti raames saadud koolitusmaterjale kasutatakse koolitusel osalejatele ja nende poolt pärast projekti lõppemist noorte naiste innustamiseks, käivitades arenguringid e. edutiimid ning mentorite võrgustikud.

Projekti kestus:

1. september 2021-31. august 2022

Partnerid

„Ettevõtlike naiste klubi Brestis“ («Клуб деловых женщин» ; lühend ОО «КДЖ»; www.facebook.com /bpwbrest; http://bpwbrest.by)

Rahastaja: Eesti Välisministeerium