ENUT Tallinna Ettevõtluspäeval 2020

Tallinna Ettevõtlusamet korraldas 6. oktoobril 2020 järjekordselt Tallinna Ettevõtluspäeva. Koroonaohust tingituna otsustati kõik seminarid üle viia televisiooni. Kahjuks jäid selle tõttu toimumata nii ENUTi tavapärane välkraamatukogu kui otsekontaktide sõlmimine, kuid samal ajal salvestati meie seminari ning see on nüüd järelvaadatav.

Kuna Ettevõtluspäeva teema oli RE: Start, siis rääkisime sel korral eriolukorra tõttu muutunud töötingimuustest. Vestlusringi pealkiri oli Paindlikkus viib edasi. Järsud muutused töökeskkonnas, millega ettevõtetel ka edaspidi arvestada tuleb.

Ülevaatega, milliseid tööohtuse aspekte tuleb kodukontoris või kaugtööl arvestadas esines töökeskkonna ekspert Kristi Jõeorg (Protect Estonia OÜ). Vestlusringis osalesid Anu Viks – Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon, EENA (investor, ettevõtja, filoloogia magister), Angela Ventsel – SuccessHubi kaasasutaja ja tegevjuht ning aksessuaaride brändi BIRKENTHAL looja. SuccessHub on rahvusvahelisele turule suunatud e-residentdele softlanding teenust pakkuv ettevõte. Bränd BIRKENTHAL pakub elegantseid aksessuaare kiire elutempoga meestele ja naistele. Vestlust juhtis Reet Laja – ENUT, naisettevõtluse konverentside korraldaja.

Vaata VIDEOT