200 naist kogunevad Tallinnas naiste ettevõtluse päeva tähistama

Enam kui kakssada naist kogunevad täna Tallinnas ministeeriumide ühishoones, et naiste ettevõtluse päeval naiste ettevõtluse edendamisele hoogu anda ja omavahel kogemusi vahetada.

Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskuse juhatuse esinaise Reet Laja sõnul tähistatakse 19. novembril väga paljudes riikides ÜRO naiste ettevõtluse päeva. “Selle tähistamiseks Tallinnas toimuval “Hoogu naisettevõtlusele” konverentsil pöörame sel aastal tähelepanu naiste poolt juhitud ekspordiettevõtete arengu toetamisele,” ütles Laja.
“Konverentsi ettevõtluskohvikus on leida väärtuslikke nõuandeid nii naistelt naistele aga ka meestelt naistele”, lisab Aet Kull Eesti Ettevõtluskõrgkoolist Mainor.

Teist aastat järjest on sel päeval naiste ettevõtluse olulisusest konverentsiga märku andmas Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus koos Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumiga, naiste ettevõtlust toetavate MTÜde ja tänavu ka Ettevõtluskõrgkooliga Mainor.

Konverentsi avab oma sõnavõtuga minister Rene Tammist ja naisi suunab ekspordiradadele EAS ettevõtluse keskuse direktor Tanel Rebane. Päeva lõpus tõstetakse asekantsler Viljar Lubi ja ENUT eestvedamisel esile enam kui 20 aastat ettevõtluses tegutsenud Eesti naisi.

Konverents toimub ministeeriumide ühishoone konverentsisaalis aadressil Suur-Ameerika 1. Projekti rahastavad Hasartmängumaksu Nõukogu ja Friedrich Eberti Fond. Üritust toetavad Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor.

Lähemat infot leiab aadressilt enut.ee/ettevotluskonverents2018

Lisainfo

Reet Laja
Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus
juhatuse esinaine
+372 5182818
enut@enut.ee
www.enut.ee